Projekty

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Białostockiej realizuje projekt „AKCJA – INSPIRACJA!”, który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dzięki projektowi zorganizujemy: Gminny konkurs plastyczny”Biblioteka za 50 lat…” Wydarzenie skierowane jest do dzieci, młodzieży w następujących kategoriach wiekowych: I..

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury realizuje projekt „Zaczarowany ogród” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. Dzięki projektowi zorganizujemy takie wydarzenia jak: cykl warsztatów florystycznych; cykl warsztatów: scenografia, kostium i charakteryzacja; cykl warsztatów fotograficznych; cykl warsztatów wokalno-muzycznych; cykl warsztatów teatralno-tanecznych;..

W piątek 23 czerwca, w dzień zakończenia nauki w roku szkolnym 2022/23 dzieci i młodzież z zespołów działających przy M-GOK - zespołu wokalno-tanecznego, Pedeciaków i Solatium pod kierownictwem Klaudyny Sulima..
Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Dąbrowie Białostockiej na realizacja zadania „Zakup wyposażenia do nowej siedziby M-GOK”..
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Białostockiej realizuje zadanie "Zakup wyposażenia do nowej siedziby M-GOK"..
Z radością informujemy, że we współpracy ze Szkołą Podstawową w Dąbrowie Białostockiej udało nam się uzyskać dofinansowanie na stworzenie muralu poświęconego Tadeuszowi Kościuszce,..
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Białostockiej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury - "Konwersja cyfrowa domów kultury"...
W związku z realizacją projektu "Studio nagrań i multimediów LOTOS" Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Białostockiej..
Data publikacji
Skip to content