

Dziś w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży naszej biblioteki mieliśmy przyjemność gościć Panią Justynę Bednarek – autorkę książek dla dzieci, która z ogromną pasją i zaangażowaniem opowiedziała nam o swojej pracy, a także skąd czerpie pomysły na książki i jak powstawały niektóre z nich. Po rozmowie i wysłuchaniu fragmentu książki pt.: „Piąta kura u wozu” uczestnicy wydarzenia (Uczniowie klas I, II i IV Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Różanymstoku wraz z Opiekunami Grupy panią Marzanną i Panią Agnieszką) wzięli udział w kreatywnych warsztatach. Ich zadaniem było stworzenie postaci- pacynki skarpetki oraz wymyślenie jej imienia i krótkiej przygody.
Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem i podziękowaniami.
Raz jeszcze dziękujemy Wszystkim za przybycie,a Pani Justynie życzymy wielu sukcesów, inspiracji i odbiorców jej wspaniałych dzieł.
Zapraszamy do biblioteki po książki z autografem!
Wydarzenie zrealizowane zostało w ramach projektu: „AKCJA – INSPIRACJA!”, który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Zdjęcia: Kasia Kułak
A już niebawem na profilu https://www.facebook.com/SokolkaTV pojawi się relacja video przygotowana przez Tomasza Lewko



