Aktualności

Kategorie: Wydarzenie
KONCERT ZESPOŁU ZIMNE DRANIE - RELACJA
14 kwietnia, 2024
18

Wczoraj, 13 kwietnia 2024 r. w ramach projektu „Podlaskie Inhalacje Muzyczne” odbył się koncert zespołu  Projekt 'Zimne Dranie’. To była wspaniała uczta muzyczna!Zespół tworzą zawodowi muzycy z Polski i Ukrainy, występujący w składzie: Maciej Nerkowski – wokal, Max Fedorov – instrumenty klawiszowe, Piotr Chociej – gitara basowa, Wojciech Bronakowski – instrumenty perkusyjne. Niespodzianką dla widzów był gość specjalny – Paulina Malinowska, która po wieloletniej edukacji muzycznej od 2011 r. związała się z Chórem Opery i Filharmonii Podlaskiej. W 2017 r. zajęła I miejsce w eliminacjach regionalnych IV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German, i od tamtej pory współpracuje z Festiwalem, koncertując w Polsce i za granicą.  Muzycy zainspirowani twórczością kompozytorów i reżyserów lat 20. i lat 30. XX wieku postanowili stworzyć program z piosenkami z tego okresu. Ponadto zespół w swym repertuarze posiada hity światowej muzyki filmowej, znane i lubiane standardy jazzowe oraz polskie przeboje. Okazało się, że Elvis żyje!

Wspaniała atmosfera, profesjonalne wykonanie utworów i doskonała interakcja z publicznością sprawiły, że wydarzenie na długo zostanie w pamięci widzów, którzy wspólnie śpiewali znane przeboje. Dodatkową niespodzianką były konkursy, w których można było wygrać płyty Zespołu.

Dziękujemy Zespołowi Zimne Dranie za świetny występ, widowni za wspólną zabawę oraz organizatorom za możliwość współorganizowania tego wydarzenia!

Sprawdź nadchodzące wydarzenia:

22 maja, 2024
09:00
ul. Gen. E. J. Godlewskiego 3 , 16-200 Dąbrowa Białostocka
27 maja, 2024
17:00
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Białostockiej ul. Gen. E. J. Godlewskiego 3
Skip to content