Aktualności

Dobra zabawa na festynie w Szuszalewie
20 czerwca, 2023
Festyn w Szuszalewie - zdjęcie

17 czerwca 2023 r. we wsi Szuszalewo odbył się Festyn Rodzinny połączony z uroczystym otwarciem placu zabaw i wiaty rekreacyjnej. Mimo, że było dość deszczowo, to w uroczystości uczestniczyli chyba wszyscy mieszkańcy Szuszalewa oraz całkiem sporo gości. Najlepszą zabawę mieli najmłodsi przybyli – czekały na nich liczne atrakcje: dmuchane zjeżdżalnie i skocznie, animacje, malowanie twarzy, wata cukrowa i popcorn oraz konkursy z nagrodami. Starsi mogli wziąć udział w szkoleniu w zakresie udzielania pierwszej pomocy, które poprowadzili strażacy – ochotnicy z Oddziału OSP w Ostrowiu. Strażacy udostępnili też do zwiedzania zabytkowy już prawie pojazd bojowy, który mimo słusznego wieku wciąż służy w walce z żywiołami.

Uroczystości mogła się odbyć dzięki współpracy partnerskiej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, które promowaliśmy wielokrotnie podkreślając zaangażowane środki finansowe otrzymane ze stolicy Podlasia w komunikatach ustnych. Każdy z uczestników imprezy otrzymał również pamiątkowe smycze w podlaskich kolorach.

Logo Podlaskie

Nieocenionego wsparcia udzieliła również Agencja Rozwoju Regionalnego ARES w Suwałkach, której pracownicy zadbali o ciekawe animacje i konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji.

logo ares

Zdjęcia: www.dabrowa-bial.pl oraz własne.

Sprawdź nadchodzące wydarzenia:

23 sierpnia, 2024
18:00
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Białostockiej
15 lipca, 2024
11:00
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Białostockiej
Skip to content