pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Aktualności

Kategorie: Bez kategorii
"Zaginione nuty akordeonu"
17 lutego, 2023
Przegląd akordeonowy - zdjęcie

16 lutego, w Tłusty Czwartek w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Białostockiej odbył się przegląd akordeonowy pod hasłem „Zaginione nuty akordeonu”. Licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać występy akordeonistów z terenu powiatu sokólskiego. Zaprezentowali się: Lilia Żółtko i Krzysztof Dąbrowski z gminy Sokółka, Zygmunt Luty i Jan Pietuszyński z gminy Dąbrowa Białostocka,  Łukasz Maksimowicz z gminy Nowyt Dwór oraz Piotr Backiel z gminy Kuźnica.

Okazało się, że z graniem na akordeonie jest jak z charakterem pisma – niektóre są do siebie podobne, jednak każdy ma własny, wyróżniający go styl .

Mogliśmy więc wysłuchać kompozycji klasycznych, rozpisanych nutami, melodii z największych muzycznych dzieł muzyki klasycznej, interpretacji akordeonowych popularnych utworów radiowych czy piosenek biesiadnych, które sprawiły, że widzowie ruszyli w tany.

Po imprezie pozostały miłe wspomnienia, a także przeświadczenie, że jest ogromne zapotrzebowanie na tego typu rozrywkę i należy takie spotkania organizować jak najczęściej.

Impreza mogła odbyć się dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, które promuje lokalnych, tradycyjnych muzyków. W trakcie spotkania promowaliśmy Województwo Podlaskie, a z tego miejsca jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania oraz zachęcamy do odwiedzenia profilu województwa na Facebooku.

Logo Podlaskie

Sprawdź nadchodzące wydarzenia:

11 kwietnia, 2023
18:00
ul. Gen. Godlewskiego 1, Dąbrowa Białostocka
mOCARSKI STAND UP - PLAKAT
1 kwietnia, 2023
18:00
ul. Gen. Godlewskiego 1, Dąbrowa Białostocka
Koncert zespołu dobre wrażenie - plakat
2 kwietnia, 2023
12:00
ul. Gen. Godlewskiego 1, Dąbrowa Białostocka
Niedziela palmowa plakat
29 marca, 2023
15:15
ul. Gen. Godlewskiego 1, Dąbrowa Białostocka
Kino objazdowe - plakat
Skip to content