pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Aktualności

Kategorie: Wydarzenie, Nowości
Konkurs "Świąteczny kalejdoskop" - kolejność występów
14 grudnia, 2022
plakat konkurs swiąteczny

Poniżej przedstwiamy kolejność występów w trakcie Wojewódzkiego konkursu piosenki „Świąteczny kalejdoskop”, który odbędzie 16 grudnia 2022 r. /piątek/ w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Białostockiej przy ul. Gen. Godlewskiego 1.

Harmonogram jest również do pobrania: Harmonogram występów

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW

godzina 10.00-12:30
Kategoria 7-10 lat

1. Laura Wyżlańska – ,, Leć kolędo w świat’’- Studio Piosenki Beciaki, SP nr 5 w Suwałkach
2. Luiza Kołosza – ,,Pastorałka od serca do ucha’’- SP nr 6 w Suwałkach
3. Gabriela Baigys – ,, Mikołaj’’, SP nr 6 w Suwałkach
4. Małgorzata Lutyńska – ,,Gwiazdki świecą nad stajenką’’ – SP nr 6 w Suwałkach
5. Bruno Kornacki – ,,Tylko jedna jest taka noc’’- SP nr 6 w Suwałkach
6. Zuzanna Pietkiewicz – ,,Przybieżeli do Betlejem’’ – SP nr 6 w Suwałkach
7. Wiktoria Kłosek – ,,Kolęda płynie z wysokości’’- Dom Kultury w Łapach
8. Róża Roszkowska – ,,Śnieżne szaleństwo’’- Dom Kultury w Łapach
9. Aleksandra Kurzyna – ,,Jadą kolędnicy, jadą’’- Dom Kultury w Łapach
10. Kalina Zatyka – ,,Królu anielski’’- Dom Kultury w Łapach
11. Michał Świsłocki – ,,Kiedy gwiazda nad stajenką’’- Dom Kultury w Łapach
12. Basia Pietraszko – ,,Świąteczny śnieg’’ – Dom Kultury w Łapach
13. Kasia Ułanowicz – ,,Raz obudził się muminek’’ – Dom Kultury w Łapach
14. Maria Boreczko – ,,Święta, święta’’, Hajnowski Dom Kultury
15. Weronika Ryszkiewicz – ,, Świąteczne podarunki’’- M-GOK w Dąbrowie Białostockiej
16. Maja Markowska – ,,Dzisiaj w Betlejem’’- M-GOK w Dąbrowie Białostockiej
17. Julia Chmiel – ,,Pastorałka od serca do ucha’’- M-GOK w Dąbrowie Białostockiej
18. Stanisław Sulik – ,, Święta , czas niespodzianki’’- M-GOK w Dąbrowie Białostockiej
19. Agata Żdanuk – ,,Przyjedź do nas Mikołaju’’- Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej im. Tadeusza Kościuszki
20. Ignacy Kozioł – ,,Był pastuszek bosy’’- Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej im. Tadeusza Kościuszki
21. Urszula Kotowska – ,,Pastorałka od serca do ucha’’- Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Wielkim

ok. 12:30- 14:00
kategoria 11-15 lat

1. Katarzyna Żurkowska- ,,Coraz bliżej święta’’- Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Suchowoli
2. Milena Łupińska – ,,Cicho, Cicho pastuszkowie’’ – Dom Kultury w Łapach
3. Anna Łapińska – ,,Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje’’- Dom Kultury w Łapach
4. Aleksandra Wołczyk -,,Mizerna Cicha’’ , Hajnowski Dom Kultury
5. Hanna Wołczyk – ,,Jezus malusieńki’’- Hajnowski Dom Kultury
6. Zofia Borowska – ,, Zapal światło ponad nami’’- Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku
7. Gabriela Jabłońska – ,,Cicho, cicho pastuszkowie’’, Stowarzyszenie Sympatyków Chóru Harmonica
8. Julia Markowska – ,,Lulajka’’ , Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach
9. Zuzanna Dzielnik – ,,Cóż to za dziecię’’ , Dom Kultury w Łapach

10. Maja Klewinowska – ,,Z wysokiego nieba’’, Dom Kultury w Łapach
11. Sebastian Walento – ,,A to Boże Narodzenie’’, Studio Piosenki Beciaki
12. Julia Bigielis – ,, Śnieg za domem’’ – Studio Piosenki Beciaki
13. Julia Wnukowska – ,,Pastorałka od serca do ucha’’ – Szkoła Podstawowa w Lipsku
14. Mateusz Wołczek – ,,Cicho, cicho pastuszkowie’’, M-GOK w Dąbrowie Białostockiej
15. Dawid Andrejczyk – ,,Pospieszcie o wierni’’- M-GOK w Dąbrowie Białostockiej
16. Oliwia Łapciuk-Rusiecka – ,,Noel’’- M-GOK w Dąbrowie Białostockiej
17. Katarzyna Mirecka – ,,Kolęda na cały rok’’, Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
18. Aleksander Kosieliński – ,,Cicha noc’’ , Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ogrodniczkach im. Straży Pożarnych

kategoria zespoły:
1. Pedeciaki – ,,Gloria’’ , M-GOK w Dąbrowie Białostockiej

ok. 14:00-14:30
kategoria 16-24 lata

1. Julia Serwin – ,,Szara kolęda’’- Dom Kultury w Łapach
2. Emily Serwin- ,,Kołysanka Józefa’’ – Dom Kultury w Łapach
3. Aleksandra Ostapczuk- ,,Maria’’ , Songbird Studio Głosu
4. Julia Oszmian – ,,Kolęda serca’’ , M-GOK w Dąbrowie Białostockiej
5. Jakub Walendykiewicz – ,,Bardzo cicha noc’’- Studio Piosenki Beciaki
6. Natalia Ambrosiewicz – ,,Moja pastorałka’’ – Studio Piosenki Beciaki

Sprawdź nadchodzące wydarzenia:

Brak nadchodzących wydarzeń
Skip to content