pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Aktualności

Kategorie: Nowości
Warsztaty wokalne i koncert Ad Rem
19 sierpnia, 2022
Ad Rem w Szelmencie

18 sierpnia w Pawilonie Spotkań na plaży przy jeziorze Szelment Wielki, przy przystani sportów wodnych nieopodal ośrodka Szelment odbył się koncert zespołu Ad Rem. W trakcie występu zespół zaśpiewał swoje aranżacje znanych utworów, a przede wszystkim własne kompozycje o Ziemi Dąbrowskiej, Biebrzy i Województwie Podlaskim. Specjalnie na tę okazję zaprezentowano także krótkie kompozycje o ośrodku Szelment i Suwalszczyźnie. Koncert był swoistym podsumowaniem warsztatów wokalnych, w których uczestniczył nasz zespół nauczycieli.

Koncert zgromadził sporo widzów – sportowców odpoczywających i trenujących w Ośrodku, mieszkańców okolicznych miejscowości, turystów i zaproszonych gości. W trakcie koncertu zespół opowiadał o naszym województwie, jego walorach przyrodniczych, kulinarnych i wielokulturowości Podlasia.

Warsztaty i koncert udało się zorganizować dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego  Województwa Podlaskiego i Gminy Dąbrowa Białostocka.

Bardzo dziękujemy za udzieloną pomoc.

Logo Podlaskie

Sprawdź nadchodzące wydarzenia:

11 kwietnia, 2023
18:00
ul. Gen. Godlewskiego 1, Dąbrowa Białostocka
mOCARSKI STAND UP - PLAKAT
1 kwietnia, 2023
18:00
ul. Gen. Godlewskiego 1, Dąbrowa Białostocka
Koncert zespołu dobre wrażenie - plakat
2 kwietnia, 2023
12:00
ul. Gen. Godlewskiego 1, Dąbrowa Białostocka
Niedziela palmowa plakat
29 marca, 2023
15:15
ul. Gen. Godlewskiego 1, Dąbrowa Białostocka
Kino objazdowe - plakat
Skip to content